UN.TANGLED

UN.TANGLED

Extrakty z pouštní limetky, australského citroníku, švestek illawara a kakadu vlasy posilují, regenerují a chrání před působením horka. Díky obsahu Tasmánského pepře bojuje proti oxidaci, má protizánětlivé účinky a uklidňuje pokožku hlavy. Anýz zvyšuje pevnost, lesk a pružnost vlasů. Bez parabenů.

Info

Bezoplachový kondicionér pro snadné rozčesávání

Ingredience

Výtažky ze šesti druhů australského ovoce (pouštní limetka, australská kulatá limetka, nohoplod, australská prstová limetka, švestka burdekin a terminálie) Tyto druhy ovoce byly pečlivě vybrány pro svou vlastnost odolávat nepříznivým klimatickým podmínkám a výtažky z nich dokáží absorbovat vzdušnou vlhkost. Díky bohatému obsahu vitamínů a esenciálních mastných kyselin se těmto plodům daří
i v nepříznivých klimatických podmínkách.

Tasmánský pepř Proniká hluboko do struktury vlasu, bojuje proti oxidaci a podporuje tvorbu kolagenu. Má podobné účinky jako alfahydroxy kyseliny (AHA). Působí na vlasy a pokožku hlavy uklidňujícím účinkem.

Anýz Vstřebává se do vlasů a pokožky hlavy, zvyšuje v ní krevní oběh bojuje proti stárnutí vlasů. Výsledkem jsou viditelně silné, zářivé a elastické vlasy.

Ibišek súdánský se vstřebává do vlasové pochvy, bojuje proti oxidaci a napravuje povrch vlasu. Obsa- huje vysokou koncentraci antioxidantů, vitamínů A, C a E a produkuje typ proteinu, který se podílí na revitalizaci vlasů a pokožky.

Kyselina mléčná zklidňuje a uhlazuje povrch vlasu. Pomáhá obnovovat elasticitu a sílu vlasu změnou iontového náboje ve vlasové molekule.

Použití

Aplikujte do vlhkých vlasů, pročešte a neoplachujte.