Malibu

MALIBU C

MALIBU C je 100% veganský produkt netestovaný na zvířatech bez parabenů, sulfátů, konzervantů a umělé parfemace, účinně řešící problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované šetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.

Nabízí řady k ošetření jakýkoliv vlasů. Většina lidí netuší, co se skrývá ve vodě, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou. Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a nepříjemné stavy pokožky (např. blednutí barvy, problémy s krytím šedivých vlasů, zašlé blond odstíny, nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky, ztrátu pružnosti vlasů apod.)

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

Pokud si přejete změnit barvu vlasů o několik odstínů, ošetření Malibu C před barvením a zesvětlováním pomůže bezpečně očistit vlas od nežádoucích nánosů minerálů, silikonů a parabenů z nevhodné péče, které ulpívají na povrchu vlasu.

malibuc