Stimulate-Me.wash

STIMULATE-ME.WASH

Kombinace citronové máty a černého pepře funguje jako stimulující složka pro podporu krevní mikrocirkulace a posílení buněk. Zároveň pomáhá obnovit přirozený lesk a sílu vlasů.

Info

Stimulující a osvěžující šampon pro muže

Ingredience

Kafr Stimuluje prokrvení pokožky hlavy a obnovuje přírodní lesk a sílu vlasů.

Černý pepř Vstřebává se do vlasů a pokožky hlavy a pomáhá napravovat poškození způsobené volnými radikály, působí protizánětlivě a podporuje zdravý růst vlasů.

Máta Bohatá na antioxidanty, přirozený zdroj vitamínů.

Keratinové aminokyseliny Působící molekuly keratinového proteinu jsou tak malé, že mohou pronikat kutikulou a vlasovou pochvou. Posilují všechny tři vrstvy vlasu. Aminokyseliny obnovují strukturu vlasu poškozeného nebo polámaného působením chemikálií a pomáhají obnovovat aminokyselinu cystein, k jejíž ztrátě dochází při chemickém ošetření. Právě proto se výraz hloubkové ošetření technicky vztahuje pouze na tento způsob ošetření, při němž proteiny pronikají do hloubky vlasu.

Výtažek z petržele Obsahuje koncentrované množství apigeninu, který podporuje prokrvení pokožky hlavy a pomáhá tak k silným a zdravým vlasům. Podporuje růst vlasů a prodlužuje jejich růstovou fázi. Vlasy jsou lépe upevněny a méně vypadávají.

Olejová kyselina z kořene Hemsleya Posiluje vlasové kořínky a zpomaluje stárnutí vlasového folikulu. Má antioxidační vlastnosti, které příznivě působí na vlasy, posilují je a zabraňují jejich vypadávání. Protizánětlivé vlastnosti této složky pomáhají chránit před působením DHT.

Použití

Naneste do mokrých vlasů, jemně promněte a opláchněte. V případě potřeby postup zopakujte.