KILLER.CURLS

KILLER.CURLS

Nová technologie výrobku přináší lehkost a zároveň pevnou fixaci vlnitosti vlasů s přirozeným vzhledem a pocitem. Obsahuje přírodní brazilský karnaubský vosk pro fixaci a lesk, výtažky z australského ovoce, výluh z listů cesmíny paraguayské pro obsah vitamínů A,C,E,B1 a B2 pro posílení vlasové folikuly a lesk vlasů.

Info

Krém proti krepatění a pro lehké, tvarované vlny

Ingredience

Maté absolut (Yerba maté) Listy tohoto svatého stromu z pralesů mají přirozený obsah 24 vitamínů a minerálů, 15 aminokyselin a jsou bohatým zdrojem antioxidantů. Vnikne do vlasů a pokožky hlavy a dodá sílu, omlazení a regeneraci. Vlasy získají sílu a jsou poddajné. Výtažky ze šesti australských plodů Vyživují a omlazují vlasy a vlasovou pokožku a zvyšují hydrataci vlasů. Hydratují a omlazují. Dodají zářivost, lesk a hebkost.

Výtažek z vodního melounu. Je bohatý zdroj antioxidantů jako lykopen a vitamín A a C. Ty pomáhá snižovat volné radikály v těle, a tím předcházet znakům stárnutí. Je přirozený adstringent, který zlepšuje vzhled vlasů a kůže tím, že působí jako přírodní toner.

Karnaubský vosk je složka se skvělými schopnostmi a uměním tolerovat extrémně vysoké tepelné podmínky a vlhkost. Také chrání vlasy před ztrátou vlhka během tepelné úpravy. Zadržuje vlhkost a chrání vlasy před tepelnou úpravou.

Použití

Krém proti krepatění a pro lehké, tvarované vlny