ANGEL.MASQUE

Image result for angel.masque

ANGEL.MASQUE

Posilující a regenerační maska pro jemné, chemicky ošetřené a barvené vlasy. Hedvábné proteiny a výtažky z aloe zlepšují elasticitu a odolnost vlasů, zároveň obnovují lesk a hydrataci.

Info

Péče pro jemné, barvené vlasy

Ingredience

Biotinoyl Tripeptide –1 Je považován za derivát proteinů, proniká do vlasu, posiluje ho a chrání i v extrémně vlhkém prostředí. Udržuje vlas v růstové fází. Tripeptidy se po umytí vlasů snadno pojí s vlasovou kutikulou, váží se na chemicky ošetřené vlasy a napravují poškození způsobené tímto ošetřením. V místech, kde jsou vlasy poškozené více, se tripeptidy váží snadněji a napomáhají tak k nepřetržité optimální péči – čím větší poškození, tím více se tripeptidy váží, aniž by se hromadily.Pomáhají uzavírat roztřepené konečky, zvětšují objem vlasového vlákna a vlasy tak vypadají hustší.

Výtažek z bambusu Působí proti podráždění, je antioxidační, zabraňuje poškození buněčné struktury a zároveň komplexně chrání zdraví vlasu. Je bohatý na antioxidanty a vitamíny, je zdrojem flavonu, kyseliny fenolové, laktonu a polyózy.

Hydrolyzovaný protein z quinoy Váže se k vlasovému vláknu, proniká do vlasové kůry. Vlas je tak hydratovaný, lesklý a ošetřený do hloubky. Je jedním z nejlepších zdrojů proteinů, aminokyselin (které jsou základním kamenem pro obnovu poškozeného vlasu), neobsahuje lepek.

Výtažek z lotosového květu Silně uklidňující a zvláčňující, zanechává vlasy hebké a hladké. Antioxidant se zlepšujícími účinky. Výtažek z lotosového květu regeneruje, uzdravuje, očišťuje, navrací vlasům rovno- váhu a vylepšuje jejich strukturu. Výsledky testů naznačují, že olej z lotosového květu může působit jako prevence proti šedivění vlasů.

Použití

Naneste na čerstvě umyté vlasy a pokožku. Masírujte 5 – 10 min, poté opláchněte.